Par mums

Mēs esam Valters un Ilze Mitāni, un zemnieku saimniecībā "Ķeiķi" audzējam aitas. Ar aitkopību sākām nodarboties 2011. gadā, kad nopirkām pirmās 9 Vācijas vietējās šķirnes aitas. "Jēru klubs" ir mūsu publicitātes vārds, kas radās brīdī, kad iemitinājām savas aitas nolaistā padomju laika klubā pārlaist ziemu. Aitas klubā jutās lieliski, savukārt mēs sākām novērtēt šīs īpašās ēkas stāstu un priekšrocības. Nu jau Jēru klubs ir ne tikai konkrēta ēka, bet mūsu identitāte un pazīšanās zīme. Jēru klubs ir vieta, kur piedzīvot, mācīties, svinēt, un vienkārši būt laukos. Jēru kluba galvenās zvaigznes ir aitas. Tieši viņas mūs ir iedvesmojušas svarīgākajai Jēru kluba filosolfijai:
Dzīvot pilnvērtīgu, laimīgu un skaistu dzīvi laukos. Darīt to, kas tev ir jādara, darīt to patiesi, ar entuziasmu un prieku.

Mēs fanojam par dzīvi laukos, ieguvumiem no aitas un bagātīgo iespēju klāstu aitas produktu izmantošanai. Mūsu saimniecība ir nemitīgā attīstībā, tāpēc ir vērts ik pa brīdim palūkoties, kas jauns Jēru klubā. Kas zina, varbūt izdosies tevi patīkami pārsteigt?


Ekskursijas Jēru klubā

Piedāvājam lielākām un mazākām kompānijām apskatīt saimniecību un Jēru klubu. Visatraktīvākais laiks, kad mūs apciemot, ir pavasaris - marts, aprīlis un maijs, jo tad Jēru klubā dzimst, dzīvo un draiskojas jēriņi. Jēru klubā mums ir iekārtots balkons, no kura netraucēti var vērot aitu un jēru dzīvi. Īpašs pārsteigums lieliem un maziem ir mūsu Jēru kluba kino.

Ja atbrauksi pie mums ganību sezonā, apciemosim aitas ganībās, nodemonstrēsim kā tās gana mūsu aitu ganu suns Simba. Skolēniem un bērniem piedāvājam dažādas aktivitātes: spēles, rotaļas un erudīcijas konkursu par aitu tēmu.


Nogaršo

Pie mums var nogaršot jēra gaļu un jēra gaļas izstrādājumus. Iepriekš sarunājot, sagatavosim gaļas degustāciju vai pagatavosim gardu maltīti no jēra gaļas gan lielākām gan mazākām kompānijām. Mūsu specialitāte ir jēra gaļas zupa, plovs un aitas gaļas desiņas ar    dažādām piedevām. Servējam arī brokastis, tēju un kafiju.


Svini

Mums ir ļoti jauka piknika vieta un nojume ar virtuves aprīkojumu, grilu u.c. ērtībām svinību organizēšanai brīvā dabā, kuru iespējams rezervēt arī tavām svinībām.


Iegādājies

Ņem līdz uz mājām daļiņu no Jēru kluba! Saimniecībā iespējams iegādāties mūsu merino aitu vilnas dziju, jēldziju, kārsumu un aitādas, kā arī dažādus dzijas un vilnas izstrādājumus un ziepes no aitu taukiem. Var iegādāties saldētu, svaigu jēra gaļu, aitas gaļas desiņas un pelmeņus ar jēra gaļas pildījumu.


Nakšņo

Reiz saņēmām komplimentu no kāda viesa, ka pie mums jūtoties tik viegli, it kā lidinātos metru virs zemes. Tikai žēl, ka nav iespējams palikt ilgāk.

Mēs tā padomājām, uz izdomājām, ka šogad piedāvāsim arī naktsmājas. Var pavisam parasti, atbraukt ar savu telti un mēs ierādīsim jauku, gludu iekārtotu vietiņu ar skatu uz saulrietu. Bet ja gribas metru virs zemes, tad ir arī tāda iespēja. Mums piedāvājumā pavisam unikālas 2-vietīgas, 3-vietīgas un 3+3 vietīgas divstāvu teltis.

Izbaudi vasaru metru virs zemes Jēru Klubā!

 Veikals

 Galerija


Ikdienas ainiņas...

                                                                                                                          


 KontaktiemTālrunis
22 144 936

sekojiet mums
Facebook.com/JeruKlubs vai Instagram.com/JeruKlubs

rakstiet uz
jeruklubs@gmail.com

VAI

Vārds:
Tālruņa Nr.:
E-pasta adrese:


Ieraksti drošības kodu 'qwr':      

Realizācija Tup un Turies