Par mums

Mēs esam Valters un Ilze Mitāni, un zemnieku saimniecībā "Ķeiķi" audzējam aitas. Ar aitkopību sākām nodarboties 2011. gadā, kad nopirkām pirmās 9 Vācijas vietējās šķirnes aitas. "Jēru klubs" ir mūsu publicitātes vārds, kas radās brīdī, kad iemitinājām savas aitas nolaistā padomju laika klubā pārlaist ziemu. Aitas klubā jutās lieliski, savukārt mēs sākām novērtēt šīs īpašās ēkas stāstu un priekšrocības. Nu jau Jēru klubs ir ne tikai konkrēta ēka, bet mūsu identitāte un pazīšanās zīme. Jēru klubs ir vieta, kur piedzīvot, mācīties, svinēt, un vienkārši būt laukos. Jēru kluba galvenās zvaigznes ir aitas. Tieši viņas mūs ir iedvesmojušas svarīgākajai Jēru kluba filosolfijai:
Dzīvot pilnvērtīgu, laimīgu un skaistu dzīvi laukos. Darīt to, kas tev ir jādara, darīt to patiesi, ar entuziasmu un prieku.

Mēs fanojam par dzīvi laukos, ieguvumiem no aitas un bagātīgo iespēju klāstu aitas produktu izmantošanai. Mūsu saimniecība ir nemitīgā attīstībā, tāpēc ir vērts ik pa brīdim palūkoties, kas jauns Jēru klubā. Kas zina, varbūt izdosies tevi patīkami pārsteigt?


Ekskursijas Jēru klubā

Piedāvājam lielākām un mazākām kompānijām apskatīt saimniecību un Jēru klubu. Visatraktīvākais laiks, kad mūs apciemot, ir pavasaris - marts, aprīlis un maijs, jo tad Jēru klubā dzimst, dzīvo un draiskojas jēriņi. Jēru klubā mums ir iekārtots balkons, no kura netraucēti var vērot aitu un jēru dzīvi. Īpašs pārsteigums lieliem un maziem ir mūsu Jēru kluba kino.

Ja atbrauksi pie mums ganību sezonā, apciemosim aitas ganībās, nodemonstrēsim kā tās gana mūsu aitu ganu suns Simba. Skolēniem un bērniem piedāvājam dažādas aktivitātes: spēles, rotaļas un erudīcijas konkursu par aitu tēmu.


Nogaršo

Pie mums var nogaršot jēra gaļu un jēra gaļas izstrādājumus. Iepriekš sarunājot, sagatavosim gaļas degustāciju vai pagatavosim gardu maltīti no jēra gaļas gan lielākām gan mazākām kompānijām. Mūsu specialitāte ir jēra gaļas zupa, plovs un aitas gaļas desiņas ar    dažādām piedevām. Servējam arī brokastis, tēju un kafiju.


Svini

Mums ir ļoti jauka piknika vieta un nojume ar virtuves aprīkojumu, grilu u.c. ērtībām svinību organizēšanai brīvā dabā, kuru iespējams rezervēt arī tavām svinībām.


Iegādājies

Ņem līdz uz mājām daļiņu no Jēru kluba! Saimniecībā iespējams iegādāties mūsu merino aitu vilnas dziju, jēldziju, kārsumu un aitādas, kā arī dažādus dzijas un vilnas izstrādājumus un ziepes no aitu taukiem. Var iegādāties saldētu, svaigu jēra gaļu, aitas gaļas desiņas un pelmeņus ar jēra gaļas pildījumu.

Apksati piedāvājumu ↓



Nakšņo

Reiz saņēmām komplimentu no kāda viesa, ka pie mums jūtoties tik viegli, it kā lidinātos metru virs zemes. Tikai žēl, ka nav iespējams palikt ilgāk.

Mēs tā padomājām, uz izdomājām, ka šogad piedāvāsim arī naktsmājas. Var pavisam parasti, atbraukt ar savu telti un mēs ierādīsim jauku, gludu iekārtotu vietiņu ar skatu uz saulrietu. Bet ja gribas metru virs zemes, tad ir arī tāda iespēja. Mums piedāvājumā pavisam unikālas 2-vietīgas, 3-vietīgas un 3+3 vietīgas divstāvu teltis.

Izbaudi vasaru metru virs zemes Jēru Klubā!


Nakšņo ar glanci

Ja vēlies izrauties no ikdienas un sajust dabas pieskārienu, bet negribi zaudēt ierasto komforta līmeni, nakšņo mūsu ērtajā glempinga teltī. Telts ir maksimāli pielāgota nakšņotāju ērtībām, apvienojumā ar unikālo iespēju sajust, dzirdēt un izbaudīt dabas elpu un Latvijas lauku romantiku. Iespējams pasūtīt arī vakariņas un/vai brokastis. Glempinga telts tapusi sadarbībā ar www.kulturasturisms.lv


Radi pats

Piedāvājam radīt pašam savu, unikālu un praktisku suvenīru no Jēru kluba - vilnā iefilcētas ziepes. Šis suvenīrs būs trīs vienā - ziepes, švamme un skrubis, kas kalpos ilgi un būs jauka piemiņa vai dāvaniņa no Jēru kluba. Iespējama arī dzijas krāsošanas ar dabas krāsvielām. vai vilnas jēldzijas paklājiņa radīšanas radošā darbnīca.


Meditē ar aitām

Mūsdienu saspringtajā un steidzīgajā laikmetā brīžiem jānobremzē un jāapstājas pavisam apzināti, lai spētu atlaist spriedzi, sakārtot domas un atgūt garīgo līdzsvaru. Mūsu aitas šajā procesā var palīdzēt! Vērojot aitu rāmo dzīvesveidu, zāles plūkšanu, gremošanu un filosolfisko dzīves uztveri, 21.gs. steiga un kreņķi atkāpjas, dodot vietu daudz mierīgākām domām un līdzsvarotam noskaņojumam. No mums saņemsi ērtu piknika krēslu, termokrūzi ar sevis izvēlētu dzērienu, un vilnas pledu. Ja aitas atradīsies ganībās, nogādāsim Jūs pie tām.


 Jēru kluba cenas:

Ekskursija saimniecībā 2 eur/pers.
Lielās ugunskura vietas un nojumes noma (līdz 5h) 25 eur (20-30 pers., cenā iekļauta malka ugunskuram, virtuves aprīkojums)
Radošā darbnīcas:
    Filcētas ziepes 5 eur/pers.
    Vilnas krāsošana ar dabas krāsvielām 15 eur/pers.
    Jēldzijas vilnas paklāja veidošana 15 eur/pers.
Telts kokos:
    2-vietīga 25 eur/nakts
    3-vietīga 35 eur/nakts
Glempinga telts: skatīt booking.com "Jēru klubs"
Meditē ar aitām: 10 eur/pers. (cenā iekļauts silts dzēriens, pārvietojams krēsla un vilnas pleda noma, kā arī nogādāšana/atgādāšana no ganībām)

 Jēru kluba ēdināšanas pakalpojumi

Sākot no 10 pers. grupas. Risinam arī mazākus pasūtījumus, par tiem interesēties personīgi. Pakalpojumu pieteikt vismaz 24h iepriekš.

Jēra gaļas zupa Eur 4,- /porc.
Jēra gaļas pelmeņi Eur 3,50/porc.
Īsts ugunskurā gatavots plovs Eur 7,- /porc.
Jēra gaļas desiņas ar salātiem, maizīti Eur 4,- /porc.
Jēra gaļas desiņas ar salātiem, vārītiem, ceptiem kartupeļiem Eur 5,- /porc.
Hot-sheep desiņa Eur 2,50
Beļģu vafele ar ievārījumu/sezonas ogām/medu Eur 2,50
Tēja Eur 1,50
Kafija Eur 2,-




 Veikals









 Galerija


Ikdienas ainiņas...

                                                                                                                                                                    


 Kontaktiem



Tālrunis
22 144 936

sekojiet mums
Facebook.com/JeruKlubs vai Instagram.com/JeruKlubs

rakstiet uz
jeruklubs@gmail.com

VAI

Vārds:
Tālruņa Nr.:
E-pasta adrese:


Ieraksti drošības kodu 'qwr':      

Realizācija Tup un Turies